Czy produkty Monat są drogie? 

I tak i nie. Ceny jakie widzisz na stronie, są najczęściej cenami detalicznymi. Są to najwyższe ceny, jakie możesz zapłacić kupując produkty. Jednocześnie widząc ich cenę, możesz sugerować się tym jaka jest ich prawdziwa wartość w porównaniu do efektów, które możesz osiągnąć. Jako MP mam najniższe ceny, a kupując w promocjach średnio za produkty do pielęgnacji włosów płacę poniżej 90 zł i około 110 zł za produkty do pielęgnacji skóry.  

Jedna z ostatnich promocji z jakiej skorzystałam to zakup serum do twarzy z 15% witaminą c naturalną C Radiance i kremu na dzień za 100 zł. Przykładowy zestaw z Sesdermy C-Vit (serum i krem), które zawierają syntetyczną witaminę c, kosztują w granicach 200 zł. Serum C Radiance z naturalną witaminą ze śliwki kakadu w roku 2020 zdobyło nagrodę Forbsa za najlepsze serum w danym roku. 

Więc odpowiadam: owszem są drogie, bo są bardzo dobre, ale można je kupować tanio. 😉  Przykład podany poniżej. Kolejna promocja: sześć produktów w koszyku, cena łączna z rabatem 442 zł, co daje 73 zł za produkt!

Czy produkty Monat są drogie?

Jakich efektów spodziewać się po pierwszym myciu szamponem Monat? 

Pierwsze mycia mogą się objawiać zupełnie inaczej, niż to co znasz po użyciu szamponów i odżywek drogeryjnych. Możesz zauważyć dwa efekty w zależności od włosów, jakie posiadasz.  

Włosy grube mogą już po pierwszym myciu nabrać zdrowszego wyglądu i połysku, szczególnie, gdy dobierzesz odpowiedni szampon i odżywkę do swoich włosów. Jeśli chodzi o włosy cienkie, zniszczone i rozjaśniane – możesz mieć problem, gdy szampon zmyje silikony, które na ogół masz we włosach, ale jeszcze włosy nie będą w stanie wchłonąć olejki, które mają szampony i odżywki Monat. W takim wypadku włosy mogą się plątać, być szorstkie, niedociążone. Możesz mieć problem z ich rozczesaniem, tym większy, im więcej silikonów zostanie zmytych z powierzchni włosa. Dopiero, gdy zmyjesz z powierzani włosów silikony, te stopniowo zaczną “nasiąkać” olejkami. Będą coraz bardziej dociążone, błyszczące, zaczną się regenerować. U mnie ten efekt dopiero nastąpił w drugim miesiącu używania szamponu i odżywki Monat. Na pewno dużo pomoże i przyśpieszy pozytywny efekt dobre dobranie produktów. 

Na jak długo starczy szampon i odżywka? 

Szampon powinien starczyć na minimum 130 myć. Przy założeniu, że myjesz codziennie dwa razy, powinien wystarczyć Ci na około 2,5 miesiąca do 3 miesięcy. Na 3 miesiące powinna też starczyć odżywka przy założeniu, że używasz jej codziennie. Jeśli myjesz włosy co drugi dzień, to szampon i odżywka powinna starczyć Ci na około 6 miesięcy.  

Czy wystarczy, jak kupię sam szampon? 

Niestety nie. Minimalna zestaw, jaki jest zalecany do pielęgnacji włosów to szampon i odżywka. Szampon poprzez fakt, że ma wyższe Ph, za sprawą czego łuski włosa się otwierają, a odżywki Monat mają niskie ph, bardziej kwaśne, dzięki czemu łuska włosa się domyka. Otwarcie łuski włosa pomaga też włosom wchłonąć składniki odżywcze. Myjąc włosy wyłącznie szamponem z wysokim ph, otwarta łuska włosa może w wyniku ocierania włosów o siebie prowadzić do uszkodzeń.  

Czym jest klient VIP? 

Klient Vip to klient, który przystępuje do programu na specjalnych warunkach. Za jednorazową opłatę członkowską w wysokości 90 zł, przysługują mu zakupy z rabatem do 15%.  

Klient ViP: 

  • Nie ma przymusu kupowania co miesiąc  
  • Otrzymujesz swój sklep, gdzie dokonujesz zakupów 
  • Masz dodatkowe zniżki do 25% w zależności od wysokości zamówienia (opłaca się robić jedno duże zamówienie). 
  • Dostęp do wszelkich promocji i wyprzedaży, gdzie często można kupić produkty w cenie 20% ich wartości. 
  • Darmowe produkty “only for you” dodawane do zamówień flexship* 
  • 30 dniową gwarancję satysfakcji 
  • Kupon urodzinowy o wartości 120 zł 

Czym jest MP? 

Market Partner to osoba, która przystępuje do biznesu po wykupieniu startera. Jako MP możesz budować międzynarodowy biznes w każdym kraju w którym działa Monat. Możesz też wykupić zestaw startowy, by mieć maksymalne zniżki na produkty.  

*Czym jest zamówienie flexship? 

Zamówienie flexship to elastyczne zamówienie automatyczne, które ustawiasz na kolejny miesiąc do realizacji w okresie od 1 do 25 dnia danego miesiąca. Zamówienie to można dowolnie edytować, ale także przekładać jego realizacje na kolejne miesiące. Zamówienia te są zawsze realizowane z bonusowymi produktami.  

Czy jest obowiązek comiesięcznego kupowania za określoną kwotę? 

Nie ma takiego obowiązku. Jedynie klienci Vip w całym okresie bycia członkiem, zobowiązani są do złożenia trzech zamówień flexship o wartości 330 zł każde, jednak w dowolnym czasie, wtedy kiedy jest to dla klienta korzystne. 

Polub nasz fanpage i bądź na bieżąco ze wszystkimi nowościami: