jak nadać włosom objętości

Chcesz nadać włosom objętości? Są cienkie, oklapnięte, a być może do tego rzadkie i wypadają? Dokładnie z takimi samymi problemami zmagałam się i ja. 

  1. Jak unieść włosy u nasady? 

By unieść włosy u nasady polecam Ci preparat Reshape Root Lifter. Po umyciu włosów, jeszcze gdy są wilgotne, spryskaj włosy u nasady i uczesz tak jak robisz to na co dzień. Preparat nie zawiera alkoholu ani innych szkodliwych i uczulajacych substancji. Nie zlepia włosów. Jednym z głównych składników Reshape Root Filer jest ekstrakt z kiełków grochu (Pisum Sativum Extract). Wyciąg z kiełków grochu ma bardzo korzystne działanie dla wzrostu włosów, dostarczając zarówno skórze główmy, jak i włosom niezbędnych składników odżywczych i przeciwutleniaczy, które odświeżają i rewitalizują włosy od nasady. Badania wykazały, że ekstrakt z kiełków grochu może pomóc skrócić fazę telegenu w cyklu wzrostu włosa, pomagając wzmocnić komórki macierzyste mieszka włosowego. Przeczytaj więcej o korzystnych właściwościach wyciągu z kiełków grochu tutaj. 

Odżywka na zwiększenie objętości 

Jeśli szukasz dodatkowo odżywki, która uniesie włosy u nasady i zwiększy objętość to polecam Ci Volumizing Revitalize. Odżywka ta ma bardzo bogaty skład, w tym wymieniony już wyciąg z kiełków grochu. Można jej używać zarówno na włosy, jak i na skórę głowy. W swoim składzie posiada szereg wyciągów z olejków w tym z: cytryny, limonki, bergamotki, olej z nasion słonecznika, olej z nasion marchwi i pomidora.  

Dodatkowo, odżywka do skóry i włosów Volumizing Revitalize zawiera wyciąg z czerwonej koniczyny, który znakomicie odżywia włosy, ale także powoduje lepsze zakotwiczenie korzeni włosów w skórze głowy, powodując uniesienie ich u nasady. Przeczytaj więcej o korzystnych właściwościach wyciągu z koniczny tutaj

Po więcej informacji napisz do mnie tutaj, lub skorzystaj z rozmowy na czacie. Jeśli nie jestem dostępna w danej chwili, zostaw wiadomość, a odpiszę do Ciebie najszybciej, jak to będzie możliwe. Polub także nasz fanpage, by być na bieżąco z najważniejszymi informacjami. 


Anna Mart

Od okresu dorastania zaczęłam mieć problemy z wypadającymi włosami. Używałam wszystkiego co się dało, by moje włosy odrosły i były w takim stanie i o takiej gęstości, jak gdy byłam nastolatką. Większość rzeczy zawiodła, a te które zadziałały, działały albo krótko, albo dawały efekty uboczne. Jednocześnie pamiętałam, że jeszcze w latach ‘80 ludzie mieli bardzo gęste, bujne włosy. Można to z powodzeniem dostrzec na wielu teledyskach z tamtych lat. Dzisiaj jednak ludzie mają bardzo cienkie, przerzedzone włosy, a problem wypadających włosów u kobiet i mężczyzn również stał się prawdziwą plagą. Odkryłam, że odpowiedzialność za to ponoszą w głównej mierze toksyny, które kumulują się w naszych mieszkach włosowych.

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *