jak unieść włosy u nasady

Masz rzadkie, cienki i oklapnięte włosy i chciałabyś unieść je u nasady, by nabrały objętości? Miałam bardzo cienkie włosy, które z czasem coraz bardziej wypadały, przerzedzały się. Po latach poszukiwań, testowania różnego rodzaju, wcierek, witamin, biotebali, minoxidylów zupełnie przypadkowo odkryłam, że moje włosy stają się coraz cieńsze i rzadsze za sprawą wszechobecnych toksycznych składników szamponów i odżywek do włosów. Zaczęłam używać produkty do pielęgnacji włosów dla dzieci, jednak to jeszcze nie było to. W końcu trafiłam na produkty firmy Monat, wegańskie, pozbawione toksycznych składników produkty do pielęgnacji włosów i skóry. Te dwa produkty chciałabym Ci szczególnie polecić, jeśli chcesz podnieść swoje włosy u nasady. 

Preparat podnoszący włosy u nasady 

Polecam Ci preparat Reshape Root Lifter. Po umyciu włosów, jeszcze gdy są wilgotne, spryskaj włosy u nasady i uczesz tak jak robisz to na co dzień. Preparat nie zawiera alkoholu ani innych szkodliwych i uczulajacych substancji. Nie zlepia włosów. Jednym z głównych składników Reshape Root Filer jest ekstrakt z kiełków grochu (Pisum Sativum Extract). Wyciąg z kiełków grochu ma bardzo korzystne działanie dla wzrostu włosów, dostarczając zarówno skórze główy, jak i włosom niezbędnych składników odżywczych i przeciwutleniaczy, które odświeżają i rewitalizują włosy od nasady. Badania wykazały, że ekstrakt z kiełków grochu może pomóc skrócić fazę telegenu w cyklu wzrostu włosa, pomagając wzmocnić komórki macierzyste mieszka włosowego. Przeczytaj więcej o korzystnych właściwościach wyciągu z kiełków grochu tutaj

Odżywka na zwiększenie objętości 

Jeśli szukasz dodatkowo odżywki, która uniesie włosy u nasady i zwiększy objętość to polecam Ci Volumizing Revitalize. Odżywka ta ma bardzo bogaty skład, w tym wymieniony już wyciąg z kiełków grochu. Używa się jej zarówno na włosy, jak i na skórę głowy. W swoim składzie posiada szereg wyciągów olejków w tym z: cytryny, limonki, bergamotki, olej z nasion słonecznika, olej z nasion marchwi i pomidora.  

Dodatkowo, odżywka do skóry i włosów Volumizing Revitalize zawiera wyciąg z czerwonej koniczyny, który znakomcie odżywia włosy, ale także powoduje lepsze zakotwiczenie korzeni włosów w skórze głowy, sprawiając uniesienie ich u nasady. Przeczytaj więcej o korzystnych właściwościach wyciągu z koniczny tutaj

Po więcej informacji napisz do mnie tutaj lub skorzystaj z rozmowy na czacie. Jeśli nie jestem dostępna w danej chwili, zostaw wiadomość, a odpiszę do Ciebie najszybciej, jak to będzie możliwe. Polub także nasz fanpage, by być na bieżąco z najważniejszymi informacjami. 


Anna Mart

Od okresu dorastania zaczęłam mieć problemy z wypadającymi włosami. Używałam wszystkiego co się dało, by moje włosy odrosły i były w takim stanie i o takiej gęstości, jak gdy byłam nastolatką. Większość rzeczy zawiodła, a te które zadziałały, działały albo krótko, albo dawały efekty uboczne. Jednocześnie pamiętałam, że jeszcze w latach ‘80 ludzie mieli bardzo gęste, bujne włosy. Można to z powodzeniem dostrzec na wielu teledyskach z tamtych lat. Dzisiaj jednak ludzie mają bardzo cienkie, przerzedzone włosy, a problem wypadających włosów u kobiet i mężczyzn również stał się prawdziwą plagą. Odkryłam, że odpowiedzialność za to ponoszą w głównej mierze toksyny, które kumulują się w naszych mieszkach włosowych.

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *