unieść włosy u nasady

Preparat Reshape dzięki składnikom, takim jak Capixyl i Procatline odżywia cebulki włosów, pozwala je unieść u nasada, dająć dzięki temu więcej objętości włosom.

Sposób użycia: 

  • Spryskaj wilgotne włosy, koncentrując się na cebulkach. 
  • Wysusz włosy suszarką i ułóż jak zwykle. 

Opinie: 

Jest to zdecydowanie najlepsza kuracja unosząca włosy u nasady! Jestem stylistką od 12 lat. Kuracja nie jest tłusta, daje włosy tak sterczące, jak antena i nie pozostawia żadnych nadbudowań. Mogę również chodzić kilka dni bez potrzeby zmycia kuracji! Upewnij się, że spryskujesz skórę głowy z daleka, by uzyskać mgiełkę opadającą na włosy, wetrzyj w cebulki i osusz, by mieć najlepsze rezultaty! Emilie – opinia pochodzi z serwisu mymonat.com

To jest produkt must-have! Mam długie blond, płaskie, proste jak liść włosy. Bez względu na to, jak wysuszyłam włosy, kilka godzin później były przyklapnięte do mojej skóry głowy. Próbowałem wiele kuracji na zwiększenie objętości, spraye, żele itp. – bez powodzenia. Po raz pierwszy użyłem tej kuracji, rozpyliłem raz w trzech miejscach głowy, a następnie spryskałam 2 – 3 razy na dłonie i wmasowałam w moje cebulki włosów i WOW! Moje włosy tak się uniosły, że nawet nie wierzyłam, że są do tego zdolne! Nie tylko było to niesamowite, ale nawet po dniu czy dwóch i uczesaniu moich włosów z powrotem na płasko i po noszeniu kapelusza, moje włosy nadal unosiły się z powrotem do góry! Moja skóra głowy ma także tendencję do przetłuszczania, a ta kuracja pomaga mi zachować świeże włosy. Zawsze już będę miała to w mojej torbie! Michelle – opinia pochodzi z serwisu mymonat.com

Składniki: 

Water (Aqua), Polyimide-1, Polyquaternium- 69, Cinnamidopropyltrimonium Chloride, Pisum Sativum (Pea) Extract, Acetyl Tetrapeptide-3, Trifolium Pratense (Clover) Flower Extract, Glycerin, Tocopherol, Dextran, Propanediol, Butylene Glycol, Cocamidopropyl- PG-Dimonium Chloride, Phenethyl Alcohol, Undecyl Alcohol, Benzyl Alcohol, fragrance.


Anna Mart

Od okresu dorastania zaczęłam mieć problemy z wypadającymi włosami. Używałam wszystkiego co się dało, by moje włosy odrosły i były w takim stanie i o takiej gęstości, jak gdy byłam nastolatką. Większość rzeczy zawiodła, a te które zadziałały, działały albo krótko, albo dawały efekty uboczne. Jednocześnie pamiętałam, że jeszcze w latach ‘80 ludzie mieli bardzo gęste, bujne włosy. Można to z powodzeniem dostrzec na wielu teledyskach z tamtych lat. Dzisiaj jednak ludzie mają bardzo cienkie, przerzedzone włosy, a problem wypadających włosów u kobiet i mężczyzn również stał się prawdziwą plagą. Odkryłam, że odpowiedzialność za to ponoszą w głównej mierze toksyny, które kumulują się w naszych mieszkach włosowych.

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *